Modřenec ´Siberian Tiger´ 20ks


 • (>5 balení) expedice od září
99 Kč / balení
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 6/+, 20ks
 

Modřenec 'Siberian Tiger' -  malé krásky s lehkým namodralým nádechem, jinak zářivě bílé barvy. Květenství je uskupeno do hroznů, které se pyšní na pevném stonku. Dorůstá do výšky 15 cm a nakvétá na přelomu března a dubna. Perfektně bude vypadat s vysazenými nízkými narcisky. 

 

Pěstování: Modřence jsou ideální na trvalkové záhony, hodí se na skalky i předzahrádky. Cibulky vysazujeme od září do listopadu. Modřencům se daří v propustných sušších půdách, průměrně zásobených živinami. Snáší mírnou vlhkost, přemokření jim škodí. Sázíme ji slunné stanoviště nebo do mírného polostínu. Cibulky sázíme 10 - 15 cm hluboko. Před sázením je můžeme na několik hodin namočit. Na zimu je samozřejmostí zimní přikrývka z chvojí nebo listí.

 

Více na: Návod na pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • 52827 1 narcis professor einstein
  Narcissus 'Professor Einstein' Okrový prostředek vyniká mezi bílými okvětními lístky. Květy jsou větší, pevné a odolné. Kultivar dorůstá do výšky 45 cm. Kvete od března do května. Zaslouží si místo ve Vašem okrasném záhonu.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:4061
 • 60093 1 rebcik kralovsky aurora
  Fritillaria imperialis 'Aurora' Velké květy zbarvené do oranžova, to je typické poznávací znamení tohoto kultivaru. Dosahuje výšky 90 cm. Kvete od března do května. V okrasných záhonech působí majestátně.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:3968
 • 41766 1 hyacint carnegie
  Hyacinthus 'Carnegie' Nádherná odrůda s jasně bílými květy. Dorůstá do výšky 25 cm. Kvete na jaře, od března do května. Rostlinu můžeme pěstovat v okrasných záhonech, truhlících nebo doma v květináčích.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:4091
 • Snímek obrazovky (6)
  Tulipa 'Burgundy Lace' Tulipán s velmi silnými stonky a nádherně vybarvenými květy. Dorůstá do výšky okolo 65 cm. Okvětí má tmavě karmínově červenou barvou, špičky plátků působí roztřepeným dojmem, jako by byly prostříhané nůžkami. Nakvétá od konce dubna a pokračuje i v květnu. Vynikne s bílými...
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723371

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.