Narcis ´Tete a Tete´ 5 ks


 • (>5 balení) expedice od září
59 Kč / balení
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 12/14 - 5 ks
Plant Passport: A: Narcissus B: CZ-0701 C: 21/FP/0154 D: NL
 

Narcis 'Tete a Tete' - jasně žlutý narcis, patří k těm s menším vzrůstem. Klasika mezi narcisy. Dorůstá do výšky 20 cm. Kvete brzy na jaře, již z kraje března. Oblíbený kultivar, který nikdy nezklame. Vhodný do truhlíku. Listy jsou úzké, trávově zelené. V kombinaci s ostatními žlutými narcisy se bude vyjímat.

 

Pěstování: Cibule narcisů vysazujeme od září do listopadu. Vysazujte je nejlépe ihned v září, potřebují delší dobu na zakořenění. Vysazujeme je poměrně hluboko, cca 15 cm. Záleží na velikosti cibule. Zhruba 10 cm od sebe. Před výsadbou půdu zryjte. Vyhovuje jim propustná a nepřemokřená půda. Na dno výsadbové jamky umístěte vrstvu štěrku a na ni písek smíchaný se zeminou. Narcisům vybíráme slunná nebo lehce polostinná místa. Přes zimu umístíme krytí z chvojí nebo listí.

 

Více na: Návod na pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • Snímek obrazovky (7)
  Hyacinthus 'Sky Planet' Pastelově vybarvený hyacint, který nakvétá od dubna. Velmi příjemně voní. Květy mají velmi jemné probarvení s tóny bílé, růžové až modro fialové barvy. Listy jsou kopinaté a tmavě zelené. Dorůstá do celkové výšky 40 cm a šířky zhruba 15 cm. Rostlina je vhodná pro výsadbu...
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723343
 • 38082 1 cesnek gladiator
  Allium 'Gladiator' Kulaté květy jsou tvořeny světle fialovými kvítky, které mají zelené prostředky. Opravdu nádherný květ na vysokém stonku. Dorůstá do výšky 80 -100 cm. Kvete koncem června. 
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:3954
 • prince
  Tulipa 'Parrot Prince' Papouškovitý tulipán s velmi výraznou barvou květů. Dorůstá do výšky 45 cm a nakvétá v průběhu dubna. Exotický vzhled květů Vás ihned zaujme, stejně jako intenzivně fialová barva a střapatost. Vynikne samostatně nebo jako lem předzahrádky. V případě výsadby s jinými...
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723374
 • 52731 1 narcis cum laude
  Narcissus 'Cum Laude' Narcis se zajímavým zbarvením, spodní okvětní lístky jsou bílé, horní zbarvené do světle růžové barvy, při okrajích jsou zvlněné. Rostlina dorůstá do výšky 35 cm. Kvete od března do května.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:4085

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.