Novinka

Tulipa ´Attila Graffiti´


 • (> 5 ks) Předobjednávka září 2020
12 Kč / ks
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 12/+
 

Tulipán 'Attila Graffiti' - širší květy zdobí sametově červeno-rubínová barva. Dorůstají do výšky 50 cm a objevují se na přelomu dubna a května. Kultivar je barevně velmi výrazný, na první pohled Vás upoutá. Zkuste ho vysadit na bílé pozadí, tím barevnost ještě více vynikne.

 

Pěstování: Tulipány vyžadují slunné stanoviště a písčitohlinité, neutrální až alkalické půdy s dostatečným obsahem humusu a živin. Mohou růst ve všech průměrných zahradních půdách. Cibule vysazujeme od září do listopadu do dobře zpracované půdy. Hloubka výsadby záleží na velikosti cibule. Drobné cibulky sázíme do hloubky 6 - 8 cm, větší do hloubky 10 -12 cm, v písčitých půdách se sázejí o 2- 3 cm hlouběji. Právě mělká výsadba je nejčastěji příčinou neúspěchu pěstování. Vzdálenost cibulí pří výsadbě se pohybuje zhruba mezi 3 - 5 násobkem průměru cibule. Cibule se vysazují špičkami vzhůru. Tulipány se používají do skalek či okrasných záhonů. Doporučujeme skupinovou výsadbu. 

 

Více na: Pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • amore
  Hippeastrum 'Amore' Půvabně probarvená, krásná a zároveň velmi jemná odrůda hvězdníku. Základní barva okvětních plátků je sněhově bílá s velmi povedeným červeným žilkováním. Probarvenost je nenásilná a červená barva do bílé pozvolna prostupuje. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99668
  Amarylis ´Amore´
  299 Kč / ks
 • ben
  Hippeastrum 'Benfica' Jednoduchý květ zabarvený do velmi temné červené barvy, jedná se o jeden z nejtmavších hvězdníků. Květy se tyčí na pevném stonku, většinou na jednom stonku vykvétají 3 obrovské květy. Prašníky jsou stejné barvy jako květy, pouze jejich zakončení je v tónu krémově...
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99671
  Amarylis ´Benfica´
  299 Kč / ks
 • snow
  Crocus vernus 'Snow Bunting' Květ ve tvaru kalichu se doširoka otevírá již v průběhu března a dubna, a to za slunečného počasí, naopak při dešti či noci se květy zavírají. Mají sněhově bílou barvu, vnitřek květů září zlato žlutým odstínem. Dorůstá do výšky 10 cm. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99648
 • nymph
  Hippeastrum 'Sweet Nymph' Plné květy na první pohled připomínají květy pivoněk. V průměru mají až 20 cm a svým svěžím probarvením upoutá každého. Okvětní plátky jsou melounově růžové s tmavším žilkováním po celé ploše. Tyčinky jsou úzké, barevně nevýrazné a zakončeny klasicky žlutým odstínem. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99744

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.