Tulipán ´Candy Prince´


 • (> 5 ks) Předobjednávka září 2020
7 Kč / ks
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 12/+
 

Tulipán 'Candy Prince' - světle levandulový tulipán pro Vaši zahradu. Výborně Vám doplní tulipány, které jsou zabarveny do bílé barvy, tato kombinace je jedinečná. Dorůstá do výšky 40 cm. Kvete z kraje dubna. Ideální pro řez do váz.

 

Pěstování: Tulipány vyžadují slunné stanoviště a písčitohlinité, neutrální až alkalické půdy s dostatečným obsahem humusu a živin. Mohou růst ve všech průměrných zahradních půdách. Cibule vysazujeme od září do listopadu do dobře zpracované půdy. Hloubka výsadby záleží na velikosti cibule. Drobné cibulky sázíme do hloubky 6 - 8 cm, větší do hloubky 10 -12 cm, v písčitých půdách se sázejí o 2- 3 cm hlouběji. Právě mělká výsadba je nejčastěji příčinou neúspěchu pěstování. Vzdálenost cibulí pří výsadbě se pohybuje zhruba mezi 3 - 5 násobkem průměru cibule. Cibule se vysazují špičkami vzhůru. Tulipány se používají do skalek či okrasných záhonů. Doporučujeme skupinovou výsadbu. 

 

Více na: Pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • queen
  Crocus vernus 'Queen of the Blues' Velkokvětý krokus, který kvete velmi brzy na jaře, květy při otevření připomínají šálek. Nádherná, hluboce modrá barva s nádechem fialových odstínů rozzáří každý kout. Pestíky jsou žluté. Dorůstá do výšky okolo 15 cm. Listy mají svěží zelenou barvu. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99625
 • shrike
  Narcissus 'Shrike' Unikátní probarvení, které se výtečně doplňuje. Spodní okvětní plátky jsou sněhově bílé. Vnitřní okvětní plátky jsou při okrajích znatelně zvlněné a mají korálově růžové zabarvení, samozřejmostí jsou žluté prašníky. Dorůstá do výšky 35 cm. Nakvétá v průběhu dubna. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99619
  Narcis ´Shrike´
  26 Kč / ks
 • blue
  Muscari 'Blue Spike' Nízká rostlina, dorůstá do výšky cca 15 cm. Z jedné cibulky vyrůstá na podzim okolo 5 - 6 listů. Květy jsou plné, mají modré zabarvení a tvarově připomínají zvonky, které jsou uskupeny do trsů. Občas jsou květy zakončeny bílým zabarvením. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99660
 • globe
  Allium 'Globemaster' Velkokvětá odrůda okrasného česneku. Květenství je velké, v průměru přes 20 cm. Skládá se z malých kvítků, ty mají hvězdicovitý tvar. Jsou lila fialově zabarvená a kvetou v průběhu června a července. Květenství je na silných stoncích, zhruba 60 - 80 cm vysokých. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99657

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.